CNC İşleme Merkezi - CNC Torna
0 312 395 65 32
Ostim - Yenimahalle /ANKARA
Teknik MakinaTeknik MakinaTeknik Makina

HİZMETLERİMİZ

Bünyemizde, müşteri talepleri doğrultusunda Makine Tasarımı yapılmaktadır. Bunun için önceden oluşturulmuş Mühendislik ekibimiz saha çalışması yapar. Tüm gereksinimler ve şartlar tanımlandıktan sonra Tasarıma başlanır. İmalata başlamadan önce Bilgisayar ortamında tüm simülasyonlar gerçekleştirilir. Nihayetinde müşteri onayına sunulur.

Talaşlı imalat, gaz, yangın, savunma sanayi , elektro mekanik  özel motor yedek parçaları, ısıtma soğutma sistemleri, cam tutucular, spider cam tutucu,cam aksesuarları, tıbbı medikal cihazları, makine sanayi, yan sanayi, otomotiv yedek parçaları, mobilya aksesuar parçaları, paslanmaz korkuluk küpeşte ve birçok sektör tecrübesine sahibiz.

Geniş makine yelpazesine sahip olduğumuz için sizlere hizmet verme konusunda başarılı olacağımızı düşünüyoruz.

CNC bölümünde Ø 1 mm ‘den  Ø300 mm‘ye kadar tüm malzeme çeşitlerini hassas bir şekilde işleme yeteneğine sahibiz.

Tornalama

Seri, dış çap ve delik içi tornalama için ISO karbür kesici uçlar ve takım tutuculardan oluşur. Kısa stabil ve uzun stabil olmayan uygulamalarda kullanılabilen bu takımlar, ağır kaba işleme, kanal açma, kesme ve kopya tornalama için tornalama takımlarını içerir.

Müşterilerimize takım seçimi ve işleme verileri ile destek olmak için tornalama kataloglarımıza teknik bilgi içeren 100’den fazla sayfa ekledik.

Frezeleme
Frezeleme için kesici takım çeşitlerimiz, değiştirilebilir, yekpare karbür, HSS-E ve HSS-E-PM parmak frezelerden oluşmaktadır.

 

Delik Delme

Delik işlemede kullanılan takımlar ile delik delmenin yanı sıra mevcut delik kalitesi de artırılır.

2020 yılında kurulan KALIP PARK HAYALDEN = GERÇEĞE düşüncesini temel alarak, profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ekibi, en son teknolojiye sahip makine donanımıyla kalıp imalatı gerçekleştirmektedir. Kendisini sürekli geliştirmesi, yeniliklerdeki öncü rolü, dinamizmi, hızlı ve kaliteli imalatlarıyla, birçok önemli projede müşterilerinin çözüm ortağıdır.

Yenimahalle / ANKARA 06378

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
X