CNC İşleme Merkezi - CNC Torna
0 312 395 65 32
Ostim - Yenimahalle /ANKARA
Teknik MakinaTeknik MakinaTeknik Makina

HAKKIMIZDA

1975 yılında kurulan firmamız sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. 2016’da ikinci kuşak yönetimi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizin istek ve önerilerinizi bekler, verimli ve karşılıklı yararlı işbirliği için hazırız.

Firmamız Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ederek Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda Kendini Geliştirmektedir.

Sahip Olduğumuz Bilgi Birikim ve Tecrübeyi Her Geçen Gün Genişletip Mevcut Bulunan Makine Parkur ve Teçhizatımızı da Aynı Şekilde Büyütmekteyiz.

Başta Kalite Temel Anlayışı İle Sürdürdüğümüz İmalatta Müşteri Memnuniyeti Her Zaman İlk Sırada Gelmektedir.

VİZYONUMUZ

Hızla gelişmekte olan teknoloji ile beraber bizimde kendimize aynı paralelde geliştirerek makine imalatında özellikle talaşlı imalat sektöründe çok iyi konumlara gelerek dünya çapında kalite ve geri hizmetimizle beraber en üst noktada kendimizi görmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya adamaktır. Düşüncemiz artık talaşlı imalat döküm makinalarının dışarıda uçuk fiyatlar ile ithal değil de en gelişmiş teknoloji ile ve çok daha uygun maliyetler ile bizde temin edilebilmesidir. Bunun paralelinde yerli ürün, istihdam, ekonomiye katkı sağlamak amaçlarımızdır

MİSYONUMUZ

Üretim ve satışı ile faaliyet gösteren firmamız, müşterilerinden gelen talep doğrultusunda mevcut makine parkında üretilebilecek parçaların üretimini yaparak aynı zamanda yan sanayi hizmeti de vermektedir. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza daima daha iyiyi sunmak ve alanında lider konumda bulunan, yaptığı yatırımlar ve getirdiği yeniliklerle müşterilerine uluslararası kalite standartlarında hizmet sunan, onların memnuniyetinden mutluluk duyan bir firma olmaktır.

Makine imalatı organizasyonunda en gelişmiş fikirlerle ve geniş teknoloji ortamını da birleştirerek en hızlı hizmet veren örnek firma olmak ve özellikle seramik sektöründe ve daha bir çok alanda ihtiyaçlara cevap verebilmektir.

2020 yılında kurulan KALIP PARK HAYALDEN = GERÇEĞE düşüncesini temel alarak, profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ekibi, en son teknolojiye sahip makine donanımıyla kalıp imalatı gerçekleştirmektedir. Kendisini sürekli geliştirmesi, yeniliklerdeki öncü rolü, dinamizmi, hızlı ve kaliteli imalatlarıyla, birçok önemli projede müşterilerinin çözüm ortağıdır.

Yenimahalle / ANKARA 06378

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
X